Hakkımızda
Hakkımızda

Kuzey Kıbrıs Mağusa merkezli Aykut Şirketler Grubu, 2003 yılında iş insanı Aykut Satvet tarafından kuruldu. Otomotiv sektöründeki başarısını inşaata da taşıyan firmamız, gelişmiş inşaat teknolojileri ile daha kaliteli ve daha uygulanabilir yapılar inşa etmeyi hedeflemiştir. Tecrübe ve sürekli gelişen iş gücü ile kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Island Green Construction Company Ltd. olarak Island Green markası ile isim yapacak konutlara imza atmak için yola çıkmış, otomotiv sektöründe olduğu gibi, inşaat sektöründe de güvenilir ve kalite esaslı ilkeleri ile projelere yön vermektedir.


IG Logo
Vizyon

Ülkemizde ve bölgede hizmet veren inşaat şirketleri arasında en iyi, en yenilikçi ve projelerinin olduğu bölgelere değer katan bir firma olmak.

Misyon

Island Green Construction Company Ltd. olarak inşaat sektöründe güncel teknolojileri kullanarak, kaliteli, güvenli, konforlu, kullanışlı ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda, uygun maliyetli ve değer kazanan projeleri inşa etmek; müşterilerimize verdiğimiz zaman çizelgesine sadık kalmak; ve çalışanlarımızın kariyer gelişimine katkı koymak.

Bizden Haberler